Home » Sport » Skandaloze:Fyen shqiptarët në baza nacionale

Skandaloze:Fyen shqiptarët në baza nacionale

Ndeshja Maqedoni-Shqipëri nuk përfundoi pa probleme ashtu siq ishte parashkiuar.

Federata maqedonase duket se e bëri ndeshjen me qëllim që të luhet në Prilep e jo në Shkup vetëm për ti shamgur incidentet e mundëshme.

Dhe në këtë ndeshje tifozët maqedonas kan fyer shqipëtarët në baza nacionale.

Ata më shum përmendën këto fajlë:”Shqiptar i vdekur është shqiptar i mirë” ”Dhoma gazi për shqiptarët”, ”Lufta për çlirim”.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch