Home » Lajme » Skënder Sadri KAPITI: Ngushëllime të afërmëve të atyre që humbën jetën nga zjarret në Turqi

Skënder Sadri KAPITI: Ngushëllime të afërmëve të atyre që humbën jetën nga zjarret në Turqi

Jemi pranë  Jush ashtu si dhe cdo mik e dashamirës i popullit, shtetit dhe Presidentit turk  Erdogan    të cilët u janë  gjëndur gjithmonë shqiptarëve në ditët më të vështira.

Shprehim solidaritetin tonë, ndjejmë dhimbje së bashku me Ju dhe  u shprehin ngushëllim  të gjithë të afërmëve të atyre të cilët humbën jetën nga zjarret që përfshinë Turqinë. Respekt e falenderim edhe për të gjitha ekipet dhe urgjencat që  përballen me zjarret për të shpëtuar e ndihmuar të rrezikuarit dhe ata në  nevojë.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress