Home » Lajme » Sondazh: PDSH – 500 vota; PVD – 391 vota; PD – 118 vota; UDSH – 115 vota; …

Sondazh: PDSH – 500 vota; PVD – 391 vota; PD – 118 vota; UDSH – 115 vota; …

Për cilën parti politike do të votoni me 6 maj? 

Kliko:   http://www.facebook.com/questions/316095971778765

One Response

  1. une thotë:

    nuk kan kurfar saktesije keto sondazhe, keto me shum perdoren per njefar lloj lufte psikologjike tek popullata, por nuk ma merr mendja se ndikojn, sepse ne jemi nje vend i vogel dhe te gjith e din se era cka vjen tek ne,per ke vjen era fitore e per ke era humbje…

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2022 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress