Home » Lajme, Politikë, Vendore » Sondazh për zgjedhjet e 6 majit 2012

Sondazh për zgjedhjet e 6 majit 2012

Nga sondazhi që është realizuar përmes facebook.com, PDSH ka marrë 654, PVD 567…

Kliko në linkun: http://www.facebook.com/questions/316095971778765/

2 Responses

  1. linda thotë:

    JU LUTEM GAZETARE TE NDERUAR MOS PARAQITNI INFORMATA TE RREJSHME

  2. gazi thotë:

    E nderuare Linda ose nuk je ne rjedha te ketij votimi ose nuk po te kovenon sondazhi po mire eshte ta provosh nese nuk ke votuar dhe te bindesh se per pa u regjistru permes imejlit tend personal nuk mundesh as ta shikosh sondazhin e lere me te votosh me shum se nje here. kjo eshte shume lehte te vertetohet sidomos per ata qe kan dyshim ne votimin permes fejsbukut. Po ta kishte bere cila do webfaqe sondazhin vet edhe une nuk do te besoja.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch