Sonte Dinamo Zagreb – Ballkani, formacionet

Read Time:33 Second

Dinamo Zagreb dhe Ballkani takohen sonte në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve në Conference League.

Ballkani zhvillon sonte ndeshjen vendimtarë në Ligën e Konferencës.

Kampioni i Kosovës nga ora 21:00 do të luajë në udhëtim kundër Dinamos së Zagrebit, skuadër ndaj së cilës i nevojitet vetëm fitorja për t’u kualifikuar në raundin tjetër të kësaj gare, në të kundërtën, kampioni i Kosovës do të përshëndetej me arenën ndërkombëtare për këtë edicion.

Në grupin C, Ballkani renditet i fundit me katër pikë, kurse Dinamo është e dyta me gjashtë sosh, andaj me një fitore eventuale, suharekasit do të vazhdonin tutje.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Lirohet Nasim Haradinajt, bashkëshortja e tij: Ishte një befasi e madhe
Next post <strong>Ballkani e ka përfunduar aventurën evropiane</strong>