Sonte ndeshen Çekia dhe Shqipëria, këto janë formacionet

Çekia dhe Shqipëria ndeshen sonte në kuadër të Grupit E për kualifikimet e Evropianit të vitit 2024. Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Lini një Përgjigje

Previous post Jens Stoltenberg: NATO dhe BE po punojnë për Ballkanin dhe Kosovën
Next post Ndeshja Shqipëri-Çeki është mbyllur me rezultat të barabartë 1-1