Home » Lajme » SOT KAN NISUR VOTIMET. SI TË VOTOJMË PËR ALBANËN DREJT EUROSONG- 2012 !

SOT KAN NISUR VOTIMET. SI TË VOTOJMË PËR ALBANËN DREJT EUROSONG- 2012 !

KONSTRUKSIONE: TË VOTOSH PËR ALBANËN DON TË THOTË MË SHUMË SE NJË VOTË, DON TË THOTË PËR NJË IMAZH MË TË MIRË TË SHQIPTARËVE NË ZVICËR E MË GJERË…

Falemderit qe pranuat te me mbeshtesni ju jam mirenjohse.
Besoj se nuk do t’ju zhgënjej. Jap ra edhe konstruksionet se si shkon procedura e votimeve :

Se pari duhet te regjistroheni ne faqen e sfit:
LOGIN/REGISTRIEREN
http://login.sf.tv/personal.php?module=user&action=create&WT.si_n=login&WT.si_p=neureg

Pasta,j kur regjistroheni mundeni me dhene voten.
Ketu votohet:
http://www.eurovisionplattform.sf.tv/videos

Albana Azizi – „I love it“ dhe me e kliku 4 Stimmen.

Ne fund te faqes e shikoni ku shkruan „Absenden“ dhe vjen nje lajmrim qe ka shkuar Vota.

Ju falemderit edhe njeher shuuuuuume

Albana

When we say something in a declarative way, it is often firstessaywritinghelp.com with one tone and flat sounding

One Response

  1. agaagim thotë:

    Mirdita, sot kam votue ages po shum ka hjek se ne gjuhen gjermane e nuk e kuptojsha e memzi ia dola, pra suksese edhe fat.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress