Sport

 • Vjosa Osmani: Lojërat Olimpike kapërcejnë kufijtë e sportit, i shërbejnë paqes

 • Euro 2024: Spanja është kampione e Evropës në futboll

 • Euro 2024: Anglia mund Holandën, në finale ndeshet me Spanjën

 • Euro 2024: Spanja lë mbrapa Francën dhe kalon në finale

 • Euro 2024: Holanda mund Turqinë, kualifikohet në gjysmëfinale

 • Zvicra eliminohet nga Anglia pas penalltive e cila kalon në gjysmëfinale

 • Euro 2024: Humb Portugalia, Franca në gjysmëfinalen e Evropianit

 • Euro 2024: Humb Gjermania, Spanja në gjysmëfinalen e Evropianit

 • Turqia dhe Holanda kan kaluar në çerekfinale të Euro 2024

 • Euro 2024: Zvicra, Gjermania, Spanaj dhe Anglia në çerekfinale

 • Euro 2024: Anglia, Danimarka e Sllovenia kalojnë në fazën nokaut të Euro 2024

 • Euro 2024: Përfundon ëndrra kuqezi në Euro 2024, Spanja fiton ndaj Shqipërisë