Sveçla: Asnjë nga ish-policët që zhveshën uniformat e policisë në veri, s’mund të kthehen

Read Time:20 Second

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka deklaruar se asnjë nga ish-policët që zhveshën uniformat e policisë në veri, nuk do të mund të kthehen në vendin e punës.

Sveçla tha se ndonjë që është nën moshën 30 vjeç dhe nuk ka të kaluar kriminale mund të jetë pjesë e konkurseve për polic, por në asnjë mënyrë ata që kanë të kaluar kriminale.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post <strong>Elita qytetare, Vota demokratike dhe Fitorja e  Carës  do i shpallin E. Ramën e V. Dakon “non grata” në Durrës</strong>
Next post <strong>Jeta dhe vepra e Mustafa Qemal Ataturkut</strong>