Home » Lajme » Talentët e rinj të futbollit nga Presheva që janë në kuadër të OKF –së mbrëmë janë nisur drejt Shqipërisë

Talentët e rinj të futbollit nga Presheva që janë në kuadër të OKF –së mbrëmë janë nisur drejt Shqipërisë

Talentët e rinj të futbollit nga Presheva që janë në kuadër të OKF –së mbrëmë janë nisur drejt Shqipërisë ku do të marrin pjesë në garat ndërkombëtare “Durrësi 2011”. Trajneri Qani Neziri dhe Sherif Jonuzi theksojnë së skuadrat e tyre në këtë turne do të përballen me një sërë ekipe ndërkombëtare , dhe ku turne do të jetë një sfidë për të rinjtë të cilët çdo vit kanë korrur suksese. Ky do të jetë turneu I shtatë ndërkombëtarë që organizon qyteti I Durrësit , ndërkaq pjesëmarrja e të rinjve nga Presheva është një mundësi e mirë për të ardhme e tyre , pasi ata do të vëzhgohen nga një sërë menaxherësh të skuadrave të mëdha evropiane.
RTV Presheva

This is in part press over here because of the nature of the teenage years they’re driven by hormones, impulses, and peer pressure

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress