Home » Lajme, Vendore » Të hënën, bujqit përfitues të subvencioneve do të bëjnë nënshkrimin me Komunën e Preshevës

Të hënën, bujqit përfitues të subvencioneve do të bëjnë nënshkrimin me Komunën e Preshevës

Komuna e Preshevës përmes një njoftimi informon bujqit përfitues të subvencioneve për vitin 2019 rreth nënshkrimit të kontratave.
Më datë 18 Nëntor 2019 (Ditë e Hënë) në ora 10:00 do të bëhet nënshkrimi dhe shpërndarja e kontratave.

Shpërndarja e kontratave do të bëhet në mënyrë solemne në Sallën e Kuvendit Komunal.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch