Home » Lajme, Vendore » Të hënën ftohet seanca konstituive e Kuvendit Komunal të Preshevës

Të hënën ftohet seanca konstituive e Kuvendit Komunal të Preshevës

Pas zgjedhjeve të 28 marsit të këtij viti, ndonëse akoma pa ndonjë marrëveshje koalicionesh mes partive që kanë fituar mandate këshilltarësh, ftohet seanca konstituive për zgjedhjen e organeve udhëheqëse të Kuvendit Komunal të Preshevës.

Seancën është ftuar më datë 10.05.2021 e hënë të cilën e ka ftuar këshilltari më i vjetër i kuvendit komunal, z.Naser Aziri (Unionin Demokratik Shqiptar).

Seanca fillon në ora 10:00 dhe parasheh shtatë pika të rendit të ditës.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch