Të shtëna mes vete, 22 ushtarë rus të vrarë e 16 të plagosur

Read Time:20 Second

Të shtëna në një bazë ushtarake të forcave ruse, në qytetin Belgorod të Rusisë. Raportohet për së paku 22 të vrarë dhe 16 të plagosur.

Sulmi ndodhi në një kazermë grumbullimi të të mobilizuarve për luftë në Ukrainë
Ministria ruse e Mbrojtjes njoftoi se “dy vullnetarë nga një ish-vend sovjetik i paidentifikuar hapën zjarr ndaj ushtarëve të tjerë gjatë stërvitjes, përpara se të vriteshin edhe sulmuesit”

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Real Madridi mposht Barcelonën, me rezultat 3-1
Next post Edi Rama: Dy satelitët shqiptarë, gati për t’u lëshuar në hapësirë