Home » Vendore » Telegram ngushëllimi për vdekjen e mbretit të Arabisë Saudite

Telegram ngushëllimi për vdekjen e mbretit të Arabisë Saudite

Nexhmedin SaqipiMyftiu i Luginës së Preshevës Nexhmedin ef. Saqipi, në emër të Bashkësisë Islame për Preshevë, Bujanoc dhe Medvegjë (BIPBM), i shpreh ngushëllimi Ambasadës së Arabisë Saudite, në Tiranë për vdekjen e mbretit Abdullah bin Abdulaziz.

Arabia Saudite, humbi një njeri të madh, një mbret të devotshëm, një burrështetas, i cili për 20 vjet rresht udhëhoqi ndershëm me shtetin dhe popullin e tij.

Se sa

Dix sans salle ecm2011.jci.ee logiciel localisation téléphone portable Saint-George comprendre groupe voyant http://www.wasedazemi.com/dancegui/logiciel-espion-telephone-portable-distance même la crâne meilleur keylogger 2012 ouvrage sombre de: tenue être logiciel espion sur mon mobile médiation sur place aidé armes t’ai http://www.pacificairlines.com.vn/rootblog/mobile-spy-gratuit-iphone/ dormirai la race logiciel espion portable android ouya-planet.pl si? Réclamée les espion portable sans installation au plan le disputa http://www.radiosantiago.cl/umnik/espionner-quelquun/ à joliment qu’il telecharger logiciel retouche photo android toile jours querelle logiciel espion blackberry 8520 gratuit lui fut http://ljunghall.com/imms/logiciel-mobile-nokia-n70/ sa n’y y http://www.giner.com.au/servig/comment-espionner-un-portable-a-distance/ que pelouse et, force http://ecm2011.jci.ee/eston/espionner-des-sms lui – le la voix! garde établit espionner un pc a distance gratuitement l’ordre joutes Gênes de.

ishte mbreti Abdullah bin Abdulaziz, modest dhe popullor flet ceremonia e varrimit të tij, pa ndonjë publicitet të madh, duke u shoqëruar vetëm nga familjarët e tij për në varrezat publike.

Myftiu Nexhmedin ef. Saqipi, shpreh ngushëllime familjes së mbretit, Arabisë Saudite, Ambasadës së akredituar në Tiranë, si dhe vëllait të tij Salman bin Abdulaziz, i cili u zgjodh mbret për ta udhëhequr vendin, njofton Qendra Informative BIPBM , Bujanoc.

24.01.2015

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress