Home » Lajme » Tevez refuzoi Mancinin, orët e fundit tek City

Tevez refuzoi Mancinin, orët e fundit tek City

Trajneri i Manchester Cityt, Roberto Mancini ka thënë se sulmuesi i klubit, Carlos Tevez nuk pranoi të futej në fushë dhe të luaj në ndeshjen kundër Bayern Munich.

“Unë e futa De Jong për Dzekon pasi nuk desha të pranoja dhe golin e tretë”. “Më pas desha ta fus Tevezin në fushë por ai e refuzoi një gjë të tillë. Për mua kjo gjë është një situatë e keqe pasi është e pamundur që një lojtar të refuzoj të futet në fushë”.

“Tevez ka mbaruar për mua. Ai do të jetë jashtë këtij klubi”, tha Mancini i nervozuar pas takimit.

Video playlist microvideo in the classroom watch the player below to see http://writemypaper4me.org/ the whole playlist, or view it on youtube

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch