Home » Sport » Tevez, tre ekipe në garë kush mund ta “përlajë”

Tevez, tre ekipe në garë kush mund ta “përlajë”

Është padyshim njeriu i merkatos dhe bëhet fjalë për Carlitos Tevez.

Në një farë mënyrë të gjithë e kërkojnë, por askush nuk kërkon të shpenzojë shumë për këtë tratativë.

Milan, Inter dhe Juventus do të luajnë së bashku në një ankand të vërtetë për këtë lojtar, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

Kuq e zinjtë mbeten favoritët numër 1, por ndërkohë janë ndaluar pasi po vëzhgojnë dhe Maxi Lopez të Catanias.

Më pas menjëherë pas Milanit, fshihet interesi i ziklatërve dhe i bardhë e zinjve.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch