Home » Lajme, Ndërkombëtare » Thaçi: Serbia nuk do ta marrë kurrë Mitrovicën /video/

Thaçi: Serbia nuk do ta marrë kurrë Mitrovicën /video/

Serbia nuk do ta marrë kurrë Mitrovicën, ka deklaruar presidenti Thaçi, në diskutimin publik në Këshillin e Atlantikut në Uashington.

Të gjithë në Kosovë duan që të ndodhë njohja reciproke mes Kosovës dhe Serbisë, ka thënë Thaçi.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch