Home » Kulturë, Lajme » Toena prezanton “Ndjekësi i trenave” e autores Ajmone Sumaj Salihu

Toena prezanton “Ndjekësi i trenave” e autores Ajmone Sumaj Salihu

Të nderuar miq të Librit dhe të Botimeve Toena,

Ju ftojmë të merrni pjesë në prezantimin

e romanit “Ndjekësi i trenave” të autores Ajmone Sumaj Salihu

të premten / dt. 7 maj 2021 / ora 11:00 / në Kalanë e Tiranës.

Ju mirëpresim!

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch