Home » Kulturë, Lajme » Toena prezanton tre romane të autores italiane Giulia Besa

Toena prezanton tre romane të autores italiane Giulia Besa

Të nderuar miq të Librit dhe të Botimeve Toena.
Botimet Toena në bashkëpunim me Institutin Italian të Kulturës në Tiranë,
ju ftojnë në prezantimin e romaneve
1  Djali i keq që unë dua 
2  E fshehta e shokut tim të ngushtë
Binjake

të autores italiane Giulia Besa
përkthyer në shqip nga Xhimi Lazri, Diana Çuli dhe Erion Gjatolli

e martë / 4 maj 2021 / ora 11:00 / te Kalaja e Tiranës

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch