Home » Lajme » TV Live

TV Live


 

TV Spektri:

 

 
Shikim te kendshem ne TV Presheva online
 

 

8 Responses

 1. rtvpresheva thotë:

  admin- Të nderuar vizitor kërkojmë ndjes për shkak të ndërprerjes së sinjalit të RTP-së.Si pasojë e disa defekteve teknike e sidomos të rrjetit të dobët të internetit ka ardh deri tek ndërprerja e sinjalit.Ne prap kemi arritë që t’ju sjellim emitimin e programit të RTP-së LIVE.

 2. Ylber Saqipi thotë:

  Ju lumt për punën që keni arritur deri këtu. Në fakt u müesuam ta kemi Preshevën Live jo vetëm në Kompjuter, por edhe në Iphone kudo që ishim e kishim edhe Preshevën mbasvete.

  Me padurim presim rregullimin e sinjalit që të jemi më afër me ju!

 3. Ylber Saqipi thotë:

  O staff o RTV Presheves, a keni ndonje program a veq me reklama merreni…

  Ju lutem merrni shembull nga kanalet tjera dhe merrnu me argetim me tema me program e me pak me reklama…

 4. MENDUI thotë:

  MIREDITA TV PRESHEVA A KENI MUNDESI QE TI FORCONI KETO VALET E JUAJA TV PRESHEVA PER ANEN E KUMANOVES DHE KOMUNEN E LIKOVES DHE RRETHINE SE TEPER DOBET JU SHIKOJME NUK DEPERTOJNE SI DUKET MIRE VALET E TELEVIZIONIT PERSHEVA PARA 2 VITEVE TV PRESHEVA KA PAS NJI FOTOGRAFI ME TE PASTER SE SA SOT JU KISHA KERKUAR QE TE VENDOSNI NGA NJE ANTENE PER PERFORCIMIN E VALEVE AFER KUFIRIT ME FSH LLOJAN TE KUMANOVES JU APELOJE QE JU TV PERSHEVA DHE TV ALDI QE TI FORCONI VALET QE TE KEVI NJE FOFOGRAFI ME TE PASTER. KLM NGA MENDUI FH MATEC KUMANOVE.

 5. MENDU thotë:

  PERSHENDETJE PER JU TV PRESHEVA JAM NGA FSH MATEC I KUMANOVES A KENI MUNDESI QE TI PERFORCONI VALET TUAJA TV PRESHEVA AE JU SHIKOJME DONET MUNDESISHT JU JU LUS NE EMER TE GJITH SHIKUESVE TE TE ANAS SE KUMANOVES DHE GJITHE RRETHINA QE TI FORCONI VALET TUAJA PER 5 PERQIND OSE TE VENDOSNI NDO NJI ANTEN TRASMETUES NE FSH MIRATOC KLM NGA MENDUI KUMANOVE.

 6. MENDU thotë:

  PERSHENDETJE PER JU TV PRESHEVA JAM NGA FSH MATEC I KUMANOVES A KENI MUNDESI QE TI PERFORCONI VALET TUAJA TV PRESHEVA AE JU SHIKOJME DOBET MUNDESISHT JU LUS NE EMER TE GJITH SHIKUESVE TE TE ANAS SE KUMANOVES DHE GJITHE RRETHINA QE TI FORCONI VALET TUAJA PER 5 PERQIND OSE TE VENDOSNI NDO NJI ANTEN TRASMETUES NE FSH MIRATOC KLM NGA MENDUI KUMANOVE.

 7. presheva thotë:

  pershndetj desha tu uroj pun te mbar po edhe sa koh rregullohet ky problem pershndetje nga diaspora

 8. Gurbetçari thotë:

  Përshendetje Redaksi e nderuar desha vetem të ju pyes se a e keni ndermend me lishue Online TV Presheva? Flm

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress