Home » Lajme » Udinese duam ta shesim Sanchezin te Barca

Udinese duam ta shesim Sanchezin te Barca

Shefi i Udineses, Pozzo ka thënë se klubi i tij preferon që sulmuesin, Alexis Sanchez ta shesë te Barcelona pasi ai mund të gjej veten më mirë aty se në klube tjera.

“Është bërë një ofertë nga Napoli për Sanchez, por tani ne dëshirojmë ta shesim atë te Barcelona”.

Sanchez ende nuk ka dhënë    ndonjë mendim se ku dëshiron të shkoj por së shpejti ai do të thotë fjalën e tij të fundit.

“Javën tjetër ne kemi planifikuar një numër të madh takimesh dhe do të shohim se çfarë do të ndodhë. Së pari ne dëshirojmë të shohim se do të përfundojnë negociatat me Barcelonën”, tha Pozzo për La Gazzetta dello Sport.

Many of the videos i’ve gathered below are just for fun, to give us a laugh about our technological foibles, but they can also www.paper-writer.org be conversation starters about how technology saturation affects our lives

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress