Home » Lajme, UDSH » UDSH ka marrë qëndrim që tubimin qendrorë ta mbajë të hënën në shtëpinë e kulturës Abdulla Krashnica

UDSH ka marrë qëndrim që tubimin qendrorë ta mbajë të hënën në shtëpinë e kulturës Abdulla Krashnica

Pas dorëzimit të listës së nënshkrimeve dhe takimeve të rregullta , kryesia e Unionit Demokratik Shqiptarë ka marrë qëndrim që tubimin qendrorë ta mbajë të hënën në shtëpinë e kulturës Abdulla Krashnica. Hapja e fushatës parazgjedhore e UDSH-ës do të nisë në orën 13-të , ku do të bëhet promovimi i kandidatëve për këshilltarë dhe shpalosja e programit. Informacionet më të detajuara rreth tubimit qendrorë i ka konfirmuar edhe kryetari i shtabit të UDSH-ës Naser Haziri i cili ka thënë se UDSH-ë është gati që ti paraprijë fushatës elektorale për zgjedhjet e 6 majit. Ai gjithashtu ka ftuar gjithë elektorin e UDSH-ës që sa më masovikisht të marrin pjesë në tubimin qendrorë. Unionit Demokratik Shqiptarë po ashtu është pjesë edhe e koalicionit për zgjedhjet parlamentare , ndërsa në zgjedhjet lokale UDSH identifikohet me numrin katër(4).
RTV Presheva

3 Responses

  1. realitet thotë:

    zgjedhjet me 4 maj???? zgjedhjet jan me 6 MAJ jo me 4 maj, gabim ka dicka, e udsh ja e ka numrin 4

  2. Gunilla thotë:

    Definitivisht ,sipas mendimit tim ky loajtr duhet me hi prej fillimit ,jo per naj sen ama ky kambshpejt shum shpejt mundet me u liru prej kundershtarit ,po fakti se ne skuader kemi Rooney e Berbatov ,nuk po ka hapsi me lujt , gjithashtu Fergusoni ka shum te drejt qe ka thon qe osht tu perparu , veq duhet me pas ma shum hapsir pak per Machedan edhe kto!Respekt MUFC Fans<3! P.s Ju pergezoj pebr Faqen!

  3. Wahyudi thotë:

    edhe ne pleqni e nrvore fene mor plaki keq cka dreqin u bone me at fene tone po cilit zot i beson tash a din ti more pis plak se nje allah eshte

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress