Ursula von der Leyen, nis sot një vizitë katërditore në Ballkanin Perendimorë

Read Time:21 Second

Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, nis sot një vizitë katërditore në Maqedoninë e Veriut, Kosovë, Malin e Zi, Serbi dhe në Bosnjë e Hercegovinë.

Në mbrëmje ajo pritet të mbërrijë në Prishtinë, ku të hënën do të takohet me presidenten Vjosa Osmani dhe kryeministrin Albin Kurti.

 Të martën do të qëndrojë në Malin e Zi, pastaj në Serbi dhe në fund në Bosnjë e Hercegovinë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Aleksandër Vuçiq: Nuk i zbatojë pikat që kanë të bëjnë me njohjen e Kosovës
Next post Greg Delawie: BE-ja duhet të ndalojë përkëdheljen e VuçiqitGreg Delawie: