Veriu i Kosovës: Largohet flamuri serb edhe nga Kalaja e Zveçanit

Read Time:17 Second

Flamuri serb që ndodhej në Kalanë e Zveçanit është hequr gjatë natës.

Së fundi, ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla dhe ai i Qeverisjes Lokale, Elbert Krasniqi hoqën dy tabela në Veri, njërin me flamurin serb dhe tjetrin me qytetarë nderi të Zveçanit.

Kujtojmë se në Kalanë e Zveçanit ka vite që qëndron flamuri i Serbisë

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Mërgata ka rol të pazëvëndsueshëm në parandalimin e shpërnguljes së shqiptarëve nga trojet e tyre etnike
Next post Dr. Salih Krasniqi flet për dëshmitë e mbledhura për krimet serbe në Kosovë