Home » Lajme » Vetëm Fergie mund ta zëvendësojë Mourinhon te Interi

Vetëm Fergie mund ta zëvendësojë Mourinhon te Interi

Presidenti i Napolit, De Laurentiis ka deklaruar se vetëm Fergie mund ta zëvendësoj Mourinhon te skuadra e Interit.

”Në vendin tonë ka shumë trajner të mirë,shikone Allegrin nga Cagliari te Milani në luftë për Scudetto”.

”Interi po ndërron shumë shpesh trajnerët,problemi është se Mourinho ka personalitet shumë të fortë dhe vetëm Fergie mund ta zëvendësoj atë”,tha Laurentiis.

This stage might involve kissing, make out sessions, or physical touching through play free cell phone tracker by number with http://trackingapps.org like tickling

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress