Home » Lajme » Villas Boas i interesuar për De Rossin

Villas Boas i interesuar për De Rossin

Klubi londinez Chelsea është vënë në kërkim të një zëvendësuesi për Michael Essien i cili ka pësuar një lëndim të rëndë dhe nuk mund t’i ndihmojë klubit për 6 muaj.

The Mirror, thotë se tekniku i ri i Chelseat, Villas Boas është interesuar për lojtarin e Romës, Daniele De Rossin.

Italiani konsiderohet si njëri nga tre zëvendësuesit e mundshëm të Essien pas Luka Modric të Tottenhemit dhe Joao Moutinho të Portos.

Some of the clips in this playlist might make you laugh, pop over to the portal and some might make you cry, but all of them should make you feel like a super-hero – for the work you do every day is the most important work that anyone can do

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress