Home » Lajme » Vlerësimet e lojtarëve:Real Madrid vs Barcelona

Vlerësimet e lojtarëve:Real Madrid vs Barcelona

Barcelona dhe Reali laujtën takim cilësor por Reali e dominoi lojën dhe kjo edhe u pa.

Barcelona:
Valdes 7
Adriano 6.5
Macherano 6
Abidal 5.5
Alves 6.5
Alcantara 6
Iniesta 6
Keita 5.5 (i dështuari i ndeshjes)
Villa 7
Messi 7
Sanchez 6

Zëvendësuesit:
Pique 6
Xavi 6.5
Pedro 6

Real Madrid:
Casillas 6
Marcelo 6.5
Carvalho 6
Pepe 7
Ramos 6.5
Di Maria 5.5
Alonso 8 (lojtari i ndeshjes)
Khedira 7.5
Ozil 8
Ronaldo 7.5
Benzema 7.5

Zëvendësuesit:
Callejon 6
Coentra 6.5
Higuain (minutazh i shkurtër).

Census www.essaynara.com data and demographics even say that america could be a minority majority country as early as 2050

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch