Home » Kulturë » Votoni per Rona Nishliun ne faqen zyrtare te Eurovizionit

Votoni per Rona Nishliun ne faqen zyrtare te Eurovizionit

Eurovizion ka hapur nje votim per te gjithe votuesit nga interneti .
Kush kenge duhet te fitoj kete vit Eurovizion? Rona Nishliu mban vendin e pare deri tani: Linku i votimit eshte ky: http://www.eurovisionstar.com/5-which-country-will-win-the-2012-esc-vote-now Votoni qe te fitojme dhe ne per here te pare Eurovizion . E meritojme !
Luftë komentesh në youtube nga Serbë dhe Shqiptarë
Në videon e youtube të hedhur nga kanali zyrtar i Eurovizion, duket se nuk kanë të reshtur komentet nga Shqiptarë dhe Serbë te cilët shahen me njëri tjetrin. Zilia dhe Inati i Serbëve ka bërë që të reagojne ndaj Ronës në Eurovizion. Cdo sekondë postohet nga një koment i ri. Për më shumë shihni videon.http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=671tCjePT3w

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress