Home » Lajme » Wenger:Na prit Newcastle

Wenger:Na prit Newcastle

Kur kanë mbetur vetëm edhe një ditë para fillimit të Ligës Premier në Angli Wenger e ka treguar skuadrën e tij për takimin ndaj Newcastle.

Van Persie,Gibbs,Vermaelen dhe Walcott janë kthyer në skuadër dhe përveq këtij të fundit gjithë të tjerët janë të gatshëm për lojë.

Por Walcott do jetë rezervë ndoshta edhe me kapitenin e skuadrës./lajmesport.com

The model has personal coaches teaching money skills more about the biographer throughout the school year

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress