Home » Lajme » Xavi: Mos u shqetësoni për tabelën

Xavi: Mos u shqetësoni për tabelën

Xavi Hernandez ka thënë se klubi i tij dhe fansat nuk duhet të shqetësohen për tabelën pasi Reali është larg tyre vetëm tre pikë.

“Jemi tre pikë larg tyre, kjo do të thotë se është një ligë shumë e mirë pasi shihet se flitet shumë për këto pikë”.

“Sidoqoftë nuk duhet të shqetësohemi shumë për këtë gjë pasi ne jemi në nivel të mirë dhe duhet të vazhdojmë kështu”, tha Xavi.

So how do http://www.essaynara.com we help kids become better listeners

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress