Home » Lajme » Zidane: Neymar i ngjashëm me Robinhon

Zidane: Neymar i ngjashëm me Robinhon

Drejtori i ri sportiv i klubit mbretëror, Zinedin Zidane, pasi njoftoi për punën e tij të re, tregoi për objektivat e klubit madrilen.

Për transferimin e francezit të ri, Varane, ai tha: ”Varane ka një të ardhme të shkëlqyer dhe është një lojtar që Mourinhos i ka pëlqyer shumë. Me ndihmën e Sergio Ramosit dhe Carvalhos, ai do të bëhet i shkëlqyer.”

Ndërsa, për Neymarin Zidan tha: ”Robinjo me atë janë shumë të ngjashëm, vetëm se Neymar shënon më shumë gola. Ai është një lojtar i talentuar dhe ne jemi të interesuar për të. Ai mund të luaj në Real Madrid”, përfundoi francezi.

H.H

Reviewer katie strange discusses some of the unusual writing https://homework-writer.com/ and plot techniques that make the book so unique

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress