Ministri Sveçla: Tre sulmues të vrarë dhe gjashtë të arrestuar

Read Time:19 Second

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka konfirmuar se nga aksioni i sotëm janë vrarë tre sulmues dhe gjashtë janë të arrestuar.

Këto deklarime ministri Sveçla i bëri për gazetarë pas vizitës që ai i bëri vendit ku u sulmua patrulla policore dhe ku mbeti i vrarë Afrim Bunjaku dhe një polic u plagos.

https://www.facebook.com/watch/?v=1477174683044859

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Vuçiq: Albin Kurti është fajtor i vetmi, dëshira e tij është të na fut në luftë…
Next post Policia e Kosovës prezanton armatimin e kapur në Manastirin e Banjskës