Policia e Kosovës: Radoiçiqit i konfiskohet një skaf

Read Time:33 Second

Policia e Kosovës e ka konfirmuar se është konfiskuar një motobarkë në pronësi të Milan Radoiçiqit, i cili dyshohet për përfshirje në sulmin ndaj Policisë së Kosovës më 24 shtator në Banjskë, ku mbeti i vdekur një polic.

Zëvendësdrejtori i Policisë në veri, Veton Elshani, njoftoi se bastisja u zhvillua në Zveçan.

“Sot gjatë ditës policia ka kryer një bastisje në Zveçan dhe ka konfiskuar një motobarkë (skaf) që dyshohet të jetë pronë e Milan Radoiçiqit, i cili njëherësh është i dyshimtë për involvim në rastin Banjska”, tha Elshani.

Ndryshe, sot u raportua se INTERPOL-i ka lëshuar fletarrest për Radoiçiqin, por një gjë e tillë akoma nuk është konfirmuar zyrtarisht.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Policia e Kosovës bastis një shtëpi në veri, gjen uniforma policore e ushtarake dhe shok-bombë
Next post POETIZËM QË LIDH NYJE DASHURINË