Aksident tragjik afër pikës kufitare Tabanoc-Preshevë, ka edhe viktima

Read Time:51 Second

(I përditësuar)

Në magjistralen Tabanoc – Kumanovë nga aksidentini rëndë ka humbur jetën një 36-vjeçar nga fshati Llojan i komunës së Likovës, njofton Klan Maqedoni.

“Sot në ora 01:20 në SPB-Kumanovë është raportuar se në rrugën magjistrale Tabanoc-Kumanovë, automjeti i pasagjerëve “Volkswagen Golf” me targa të Kumanovës i drejtuar nga 36-vjeçari A.A. nga fshati Llojan ka dalë nga rruga. Në vendin e aksidentit ka ndërruar jetë A.A., kurse vdekjen e ka konstatuar mjeku i Emergjencave Mjekësore”, njofton SPB-Kumanovë.

Një aksident tragjik mësohet të ketë ndodhur para disa minutave në autostradën që çon drejt Preshevës, kufirit me Serbinë.

Sipas informacioneve të para bëhet fjalë për të paktën katër vetura të përfshira, ndërsa ka edhe të vdekur.

Policia dhe ekipet mjeksore janë në vendin e aksidentit, ndërsa në vendin e ngjarjes është e vështirë të arrihet shkaku i bllokimit të autostradës.

Policia dhe ekipet mjeksore janë në vendin e aksidentit, ndërsa në vendin e ngjarjes është e vështirë të arrihet shkaku i bllokimit të autostradës.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Shqipëria së shpejti do të pajiset me dronë “Bayraktar”
Next post Edi Rama në përvjetorin e 18 të vdekjes së Rugovës: `Liria ka emër`