Intervistohet nga policia për postimin: “Më parë e vras Albin Kurtin sesa që ia lëshoj rrugën e iku nga Kosova”

Read Time:36 Second

Ushtruesit i detyrës së kryetarit të OVL-UÇK-së, Faton Klinaku, është intervistuar pas deklaratës së djeshme për kryeministrin Kurti.

Klinaku dje kishte shkruar në Facebook rreth një komunikimi sipas tij me një votues të Lëvizjes Vetëvendosje. Sipas Klinakut, votuesi ka thënë se “Kurti nuk ka bërë ndryshim, përkundrazi po shkojmë edhe më shumë teposhtë si vend dhe s’ka mbetur tjetër gjë pos me ikë jashtë”.

“I thashë: As se kam votuar, as ndryshim për të mirë kurrsesi që nuk kam pritur nga ai, e sa i përket daljes jashtë, më parë e vras Albin Kurtin sesa që ia lëshoj rrugën e iku nga Kosova”, ka shkruar Klinaku në postimin e djeshëm e për të cilin sot është intervistuar.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Avdullah Hoti-Qeverisë Kurti: Fundin e keni afër
Next post <strong>Opinion: PD, Kuvendi Kombëtar dhe sfida kundër politikës së vjetër, korrupsionit  dhe mercenarizmit mediatik</strong>