Izrael: Kombëtarja e Kosovës zhvillon stërvitjen e fundit kualifikuese për “Euro 2024”

Read Time:38 Second

Të gjithë futbollistët janë në formë të mirë dhe të gatshëm për ta dhënë maksimumin e tyre në ndeshjen kundër Izraelit, sipas Federatës së Futbollit të Kosovës.

Kombëtarja kosovare pas mbërritjes në Izrael e ka zhvilluar edhe stërvitjen.  

“Kombëtarja e Kosovës e ka zhvilluar stërvitjen e fundit kualifikuese për “Euro 2024” kundër Izraelit, e cila do të zhvillohet nesër në stadiumin “Bloomfield” në Tel Aviv, në orën 18:00 (sipas kohës në Kosovë). Stërvitja e fundit i ka shërbyer futbollistëve për t’u ambientuar me fushën e këtij stadiumi dhe për t’u rigjeneruar nga udhëtimi i sotëm. Gëzon fakti se të gjithë futbollistët janë në formë të mirë dhe të gatshëm për ta dhënë maksimumin e tyre në ndeshje”, ka njoftuar FFK.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Kongresistja Grace Meng takohet me botuesin e gazetës “Illyria” Vehbi Bajrami
Next post Kombëtarja e Kosovës, Kampionatin Evropian 2024, e kanë nisur me barazim