Ka ardhur koha që Kosova të marrë përgjegjësi për të ardhmën e kombit!

Read Time:9 Second

Me thirrjen:

Ka ardhur koha që Kosova të marrë përgjegjësi për të ardhmën e kombit!

Shoqata organizon Tryezen  tematike “”Pavarësia e Kosovës, negociatat dhe Asociacioni”

Me respekt

Prof. Ruzhdi SEFA

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post <strong>Populli suedez hapi dyert, zemrën e shtruan sofrën në ditët më të vështira për popullin shqiptar të Kosovës</strong>
Next post Trashëgimia komuniste, Tranzicioni dhe “Trekëndëshi i Bermudës”