Për nder të 28 Nëntorit, nesër ditë pushimi në Kosovë

Read Time:15 Second

Nesër do të jetë ditë pushimi në Kosovë për zyrtarët publikë.

Zëdhënësja e Ministrisë së Punëve të Brendshme, Nora Fetoshi, tha për RTKlive se për nderë të Festës së 28 Nëntorit Ditës së Flamurit, zyrtarët publikë janë njoftuar se neser do të jetë pushimi dhe se institucionet nuk do të punojnë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post <strong>Kryetare e re e SHSHASH “Papa Klementi i XI Albani”  u zgjodh Saranda Iseni</strong>
Next post Shoqata e Intelektualëve Shqiptarë “Trojet e Arbrit” iu uron të gjithë shqiptarëve festën e 28 Nëntorit- ditën e Flamurit!