Preshevë: Mjafuan pak minuta ku breshëri i madh shkaktoi dëme të mëdha në fshatin Rahovicë

Read Time:14 Second

Breshëri i madh që ka rënë të dielën në fshatin Rahovicë të Preshevës, përveç që ka dëmtuar kulturat bujqësore, ai shkaktoi dëme të mëdha edhe në vetura.

Pamjet tregojne se si kokërra e breshërit kanë dëmtuar automjetet dhe dëmet te Shalqini!

Pamje nga Rahovica e Preshëvës:

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Miroslav Lajçak tregon detajet nga takimet me Kurtin: Veriu duhet të normalizohet
Next post Preshevë: Dy këshilltarët serb të Kuvendit Komunal i mundësojnë vazhdimin e qeverisjes lokale