Revista Letrare: Pranverë 2024, vjen tani direkt në shtëpi në Shqipëri

Read Time:45 Second

Përshëndetje

Numri i Pranverës 2024, i Revistës Letrare, është tani në librari! Ky edicion sjell disa nga autorët më të mirë të letërsisë shqipe dhe të huaj, por edhe emra të rinj në poezi dhe prozë.

Për t’jua lehtësuar përvojën lexuesve, redaksia tani ofron mundësinë e dërgimit direkt në shtëpinë tuaj, me opsionin për të paguar pas dorëzimit.

Ekipi i Revistës është i përkushtuar të bëjë që çdo lexim të jetë jo vetëm një përvojë artistike, por edhe kënaqësi. Për të bërë një kërkesë për dorëzim të Revistës Letrare në adresën tuaj dhe për të mësuar më shumë rreth mundësisë së pagesës në dorëzim (për revistën dhe botimet e tjera të RL Books), ju lutemi të plotësoni formularin në këtë link:
Porosit * Revista letrare

Nëse dëshironi të merrni botimet tona me dërgesë falas në të ardhmen, na shkruani në WhatsApp në +32478046474

Lexim të këndshëm! 

Ekipi i Revistës Letrare

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post BE i bën thirrje Listës Serbe që të rishqyrtojë vendimin për zgjedhje
Next post Populli rus prehet <strong>në gjumin e skllavërisë</strong>