Albin Kurti vizitoi veriun, takoi pjesëtarët e Policisë së Kosovës 

Kryeministri i Republikës së Kosovës Albin Kurti, sot ka vizituar veriun e vendit.

Qeveria ka konfirmuar për RTK, se sot pasdite kryeministri Kurti ka qenë në Belvedere, ku ka vizituar dhe takuar pjesëtarët e Policisë së Kosovës atje.

Lini një Përgjigje

Previous post Aleksandër Vuçiq nuk i përfill kërkesat e SHBA e Britanisë për heqje të barrikadave
Next post REL siguron planin franko-gjerman: Nuk përmendet njohja e ndërsjellë