Albin Kurti vizitoi veriun, takoi pjesëtarët e Policisë së Kosovës 

Read Time:12 Second

Kryeministri i Republikës së Kosovës Albin Kurti, sot ka vizituar veriun e vendit.

Qeveria ka konfirmuar për RTK, se sot pasdite kryeministri Kurti ka qenë në Belvedere, ku ka vizituar dhe takuar pjesëtarët e Policisë së Kosovës atje.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Aleksandër Vuçiq nuk i përfill kërkesat e SHBA e Britanisë për heqje të barrikadave
Next post REL siguron planin franko-gjerman: Nuk përmendet njohja e ndërsjellë