Fushata zgjedhore në Preshevë: Lëvizja për Reforma hap fushatën parazgjedhore

Read Time:21 Second

Nga Lëvizja për Reforma

Me moton – Është koha jonë – para një numri të madh të pranishmëve Lëvizja për Reforma hapi fushatën parazgjedhore dhe prezantoj kandidatët për këshilltarë të asamblesë së ardhshme komunale.

Ky tubim madhështorë filloi me intonimin e hymnit kombëtarë.

Kryetari i LR-së si dhe bartësi i listës Sami Salihu shpalosi programin parazgjedhorë ku qytetarëve i ofron një vizion të qartë duke garantuar.

Është koha jonë

Voto nr 1

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Në vend të anëtarësimit sot është dita e mosanëtarësimit të Kosovës në KiE
Next post Fushata zgjedhore në Preshevë: Ardita Sinani hapi sot fushatën parazgjedhore me Forumin e Gruas së PVD – së