Ja pse duhet mbështetur fuqishëm Roland BEJKO, Kandidati demokrat për Tiranën 

Read Time:50 Second

Nga Skënder KAPITI 

Sot energjitë dhe potencialet kryesore të Partisë Demokratike duhet të përqëndrohen te mbështetja për Roland Bejkon per fitoren e Bashkisë së  Tiranës , sepse në Tiranë fillon ndryshimi që pritet për forcimin dhe ardhjen ne pushtet te  PD-së, kjo për fatin shumë të mirë sepse PD diti dhe vleresoi si duhet personalitetin dhe meritën , ndershmërinë, profesionalizmin dhe guximin intelektual të mishëruar te z. BEJKO.

Të gjithë ata demokratë nga Shqipëria, Kosova e diaspora  që kanë të afërm,miq e shokë në Tiranë duhet t’u thonë atyre  që të shkojnë në votime dhe ta votojnë ROLAND BEJKON, PËRFAQËSUESIN DINJITOZ TË PD, i cili ka edhe mbeshtetjen e elitës qytetare .  

Bejko sot ka marrë flamurin për ndëshkimin e “Trekendëshit të Bermudës”. Do kishte qenë mirë që Partia Demokratike të kishte gjetur edhe kandidatë për kryebashkiak dhe për antarë këshillash bashkiake   në bashkitë e tjera të vëndit si modeli Bejko, apo të përafërt me të.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Telegram ngushllimi i Shoqatës “Trojet e Arbrit“ me rastin e kalimit në amshim të artistit Mentor Ejupi –Toro
Next post LAHUTARI SHQIPTAR ISË MURIQI (ELEZI) ULET KËMBËKRYQ E KËNDON NË HARVARD