Shqipëri-Poloni, mbyllet pjesa e parë me epërsinë e Kombëtares shqiptare prej 1-0

Kuqezinjtë dhe polakët po luajnë në ‘Air Albania’ e stërmbushur në kuadër të Grupit E të kualifikueseve për EURO 2024.

Të besuarit e brazilianit Sylvinho golin e avantazhit e gjetën përmes Jasir Asanit (37’), i cili shënoi një supergol duke ndezur atmosferën në ‘Air Albania’.

Lini një Përgjigje

Previous post Kosova dhe Zvicra ndanë pikët duket luajtur baras 2-2
Next post Memli Krasniqi: Fajin kryesor për migrimin e të rinjve e ka Albin Kurti