Live EVENT: 15.11.2022 – SË BASHKU PA DUHAN

Read Time:42 Second

Mbrojtje nga tymi i duhanit & lënia e duhanit
A është duhan pirja temë për Ju, apo në rrethin Tuaj?
A dëshironi të ndryshoni diçka në këtë çështje?

Miq të nderuar, në kuadër të projektit „SË BASHKU PA DUHAN“, të martën,
më 15 nëntor, në orën 19.00 në kanalin tonë në Youtube do të
transmetohet një bisedë e drejtpërdrejtë me kardiologun e mirënjohur në
Zvicër, Dr. Florim Cuculin, me temën „Mbrojtja nga tymi i duhanit dhe
lënia e duhanit“, siç e shihni edhe në fletëpalosje. Për t’u kyçur në
transmetim, mjafton që me kamerën e telefonit tuaj ta skanoni kodin në
fletëpalosjen e bashkangjitur në këtë E-Mail dhe pavarësisht se ku
gjendeni, ju automatikisht do të jeni të kyçur. Pjesa e dytë e bisedës
është rezervuar për t’u përgjigjur në pyetjet tuaja.

Jeni të mirëpritur!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Shqiptarët e Luginës së Preshevës sot votuan për 15 përfaqësuesit e Këshillit Nacional Shqiptarë
Next post Poet i imazhit të qartë dhe figurës së gjallë e të freskët artistike