NJOFTIM: Përurimi i veprave të ShShASh ”Papa Klementi XI Albani”

Read Time:14 Second

Përurimi i veprave të Shoqatës së Shkrimtarëve dhe Artistëve Shqiptarë ”Papa Klementi XI Albani”, Suedi, 2023, ”Thesar Kombëtar…” 12 e 13 dhe  ”JUBILEUM – 500 VJETORI I SUEDISË DHE 15 VJETORI I KOSOVËS”, në të dy gjuhët shqip dhe suedisht dhe disa veprave të autorëve tanë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Votuesit me 14 Maj  e shpallën Berishën “non grata”
Next post Humbja e Foltore-LSI; e kualicionit antiPD, antiBasha e antiSHBA pritej dhe nuk përbën surprizë