Shoqatës së Shkrimtarëve dhe Artistëve Shqiptarë ”Papa Klementi XI Albani”- Njoftim

Read Time:37 Second

Të nderuar anëtarë, miq dhe ju mbështetës të Shoqatës së Shkrimtarëve dhe Artistëve Shqiptarë ”Papa Klementi XI Albani”, Suedi, po ua

              RIKUJTOJMË

Se këtë të enjte më 20.07.2023, në Bibliotekën Kombëtare ”Pjetër Bogdani”, Prishtinë, ora 12:00, nën përkujdesjen e Institutit Albanologjik të Prishtinës dhe të Shoqatës së Shkrimtarëve dhe Artistëve Shqiptarë ”Papa Klementi XI Albani”, Suedi, përurohen veprat ”Thesar Kombëtar…” 12 e 13, JUBILEUM 500 Vjetori i Suedisë dhe 15 vjetori i Kosovës dhe disa vepra të botuara në këtë vit 2023 të autorëve tanë.

Në këtë përurim do marrin pjesë edhe media telivizive si RTK, TV Mitrovica dhe media tjera.

Ardhja e juaj na nderon.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Promovim i dy librave publicistike të gazetarit dhe publicistit të njohur Fahri Musliu
Next post Albin Kurti: Tash po e hapim rrugën për zgjedhje të parakohshme