Tre preshevarët pjesmarrës në gjysmë maratonën e Tiranës

Read Time:12 Second

Dje, në altletikë në gjysmë maratonen e cila u mbajtë në Tiranë morën pjesë profesori i edukatës fizike Ylber Haliti si dhe sportisti Enes Aliu dhe Ibrahim Aliu nga Presheva.

Edhe kësaj radhe sukseset nuk munguan me pjesmarrjen e tyre.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Bboban Bogdanoviq: Kam informacione se BIA me urdhër të Vulinit po përgatit konflikte të përgjakshme brenda Kosovës
Next post Shqiprim Arifi i jep fund kreut të APN-së: NUK do të kandidojë më për postin e kryetarit të partisë!