Botimet Toena – Programi i aktiviteteve në Panairin e Librit “Tirana 2022”

Read Time:17 Second
Ndiqni programin e aktiviteteve të Botimeve Toena në Panairin e 25-të të Librit “Tirana 2022”, nga 16-20 nëntor

Klikoni mbi këtë link⬇️ për të zbuluar të gjitha aktivitetet që do të organizojmë në këtë edicion, në stendën e Botimeve Toena.

https://publuu.com/flip-book/54571/162332

Ju mirëpresim me surpriza dhe oferta!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Kuvendim për Shqipninë me Kapidan Mark Gjon Markun
Next post Opozita shqiptare kërkon largimin e kryeministrit Edi Rama nga pushteti