Formacionet zyrtare të ndeshjes Kosovë-Zvicër

Read Time:20 Second

Futbollistët e Zvicrës, tashmë kanë kaluar në avantazh në minutën e 14 me rezultat 1 – 0.

‘Dardanët’ dhe helvetët po ballafaqohen në kuadër të Grupit I të kualifikueseve për EURO 2024.

Kosova pas katër ndeshjeve renditet në pozitën e pestë në Grupin I me tre pikë të arkëtuara, krahas Zvicrës së Xherdan Shaqirit e Granit Xhakës, që zë vendin e parë në kuotën e 10 pikëve.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Në Luzern të Zvicrrës, Akademi përkujtimore dhe përurime shkencore
Next post Kosova dhe Zvicra ndanë pikët duket luajtur baras 2-2